• +905322050615
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Türkbükü Transfer

Türkbükü Transfer şirketleri arasında kaliteli, güvenli ve ekonomik transfer hizmeti satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Erken rezervasyon fırsatlarımızı kaçırmayın.

Türkbükü Transfer

Türkbükü Vip Transfer Hizmetleri.

Türkbükü transfer Bodrum vip transfer şirketi.

Vip Türkbükü Transfer Erken Rezervasyon 2023

Türkbükü transfer fiyatları ile en ucuz fiyat garantili Türkbükü transfer hizmetleri için son günleri kaçırmayın.

Türkbükü transfer şirketleri içinde Bodrum vip transfer firması olarak Türkbükü seyahatleriniz için Milas Bodrum Havalimanı'ndan Türkbükü'nde bulunan tatil köyleri, otel, pansiyon, butik otel ve tüm adreslerinize özel ulaşım Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz.

Türkbükü nasıl bir yer?

Türkbükü Bodrum'un en popüler tatil beldesidir. Bodrum merkeze 20 kilometre Milas Bodrum havalimanına yaklaşık 50 kilometre mesefededir. Yaz aylarında Bodrum içerisinde en çok ziyaret edilen adrestir. tertemiz havası, Muhteşem doğası ve masmavi berrak koyları ziyaretçileri aklına kazınır.

Türkbükü Havalimanı transfer hizmetleri ihtiyaçlarınız için yolcularımıza 7 gün 24 saat vip transfer özel ulaşım hizmeti sunmaktayız. Milas Bodrum Havalimanı Türkbükü merkeze 50 kilometre uzaklıkta  bulunur. Bodrum Yarımadası kuzey bölgesinde bulunan Türkbükü Mahallesi ile Milas Bodrum Havaalanı arası vip transfer araçlarımızla bir saat sürmektedir.

Milas Bodrum Havalimanı iç hat terminaline gelen yerli ve Milas Bodrum Havalimanı dış hat terminaline gelen yabancı yolcularımızı terminal çıkış kapısından çıkar çıkmaz kendileri için özel olarak bekleyen Bodrum vip Türkbükü transfer araçlarına binerek Bodrum Havaaalnından ayrılır. Yaklaşık bir saat sürecek Türkbükü transfer yolculukları esnasında sırasıyla Güvercinlik, Torba, Gölköy istikametlerini geçerek Türkbükü'ne ulaşırlar.

Göltürkbükü nerenin ilçesi?

Göltürkbükü ilçe değil mahalledir. Muğla İli Bodrum İlçesi mahallesidir. Türkbükü ve Gölköy mahallelerinin bir araya gelmesi ile yeni ismi Göltürkbükü Mahallesi olmuştur. Türkbükü ile Göltükbükü aynı yer mi? Bu sorunun cevabı ise hem evet hem hayırdır. Eski Gölköy ve Türkbükü Mahalleleri bir araya gelerek Göltürkbükü Mahallesi ismini almıştır. Ancak Gölköy halk arasında aslında Bodrum Torbadan sonra sahil kenarında bulunan ve balıkçı barınağına kadar olan bölgeyi anlatır. Türkbükü ise balıkçı barınağından sonraki koy ile başlar küçükbük ile arasında yer alır.

Türkbükü eski ismiyle yeni ismiyle Göltürkbükü olarak Bodrum'un mahallelerinden tatil için tercih edilen en önemli bölgedir. En çok ziyaret edilen tatil beldelerindendir. Tükbükü Yerli ve yabancı turistlerin Bodrum ziyaretlerinde ilk tercihi olarak yer ayırttıkları tatil beldesidir. Türkbükü gelir düzeyi çok yüksek kişilerin Dünyaca ünlü belki de Türkiye'den ziyaret ettikleri ender bölgedir. Türkbükü eşsiz sakin temiz koylara ev sahipliği yapar. Bu koyların en popüler olanı  ve en çok ziyaret edileni Bodrum Cennet Koyu sahilidir. Bodrum Cennet Koyu, çevresinde Dünyaca ünlü otel markaları ve tatil köyleri bulunmaktadır. En çok tercih edileni Mandarin Oriental Bodrum Türkbükü Bodrum da tercih edilir. Hemen yanıbaşında geçtiğimiz yıllarda hizmete giren Max Royal Bodrum Hotel bulunmaktadır. Mandarin Oriental Otel'in ilerisinde Mandarin Oriental Residance ve Akana Cennet Koyu yer alır. Türkbükü'nde yer alan otellerden en çok bilinenleri Bodrum Loft, Amanruya Bodrum, eski  adı ile Voyage Türkbükü Yeni adı Caja Max Royal Bodrum, Kuum Hotel & Spa Bodrum, Beluga Bodrum, Türkbükü Hill Bodrum, Bella Sombra Bodrum Divan Otel, MaçaKızı Otel, No 81 Hotel, The Life Co Otel, Meltem Butik Otel, Maki Hotel, Costa Blu Otel ve Clup Türkbükü önde gelenleridir.

Bodruma hangi ayda gidilir?

Bodrum her mevsim ziyaret edilebilir ve her mevsimi ayrı güzeldir. Kışları genellikle ılık ve yağışlı geçer. Dinlenmek istediğiniz zaman stres atabileceğiniz en önemli tatil beldesidir. Yaz ayları ise sıcak kuşkusuz muhteşem koyları, kumsalı, gece hayatı ile Nisan ve Ekim aylarında da denize girebilirsiniz.

Sizde Türkbükü transfer erken rezervasyon 2023 fırsatlarımızdan yararlanmak ve bilgi almak ister misiniz? 7 gün 24 saat 0532 205 06 15 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.